Masz pytania?


W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu!

Polski (PL)English (English)Pусский (Russian)Čeština (Czech)
  • Jesteśmy międzynarodową firmą, zajmującą się zakładaniem, sprzedażą i transferami spółek na przykład w Polsce, Czechach, Bułgarii, Węgrzech i Słowacji.
  • W ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia możesz nabyć uprawnienia do działania w imieniu Twojej sp. z o.o.
  • Gotowe spółki, które sprzedajemy nie prowadziły żadnej działalności, ale posiadają numery NIP, REGON, KRS oraz VAT/VAT UE.
  • Prowadzimy również wirtualne biuro, możesz skorzystać z rejestracji siedziby między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Pradze, Brnie, Trzyńcu, Bratysławie, Budapeszcie i Sofii.
  • Chcemy, aby każdy klient przed podjęciem współpracy z naszą firmą miał pewność, że sprostamy wszelkim oczekiwaniom, dlatego gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę.

Przyjazny i profesjonalny personel do Państwa dyspozycji

Náš pracovní tým Náš pracovní tým Náš pracovní tým Náš pracovní tým

O firmie EUROCOMPANIES dowiedziałem się przypadkiem z jakiegoś artykułu na jednym z portali internetowych. Sprawdziłem informacje na ich temat w sieci i miło mnie zaskoczył fakt, że swoje siedziby mają również poza granicami Polski. Pomyślałem, że muszą być dobrzy w tym co robią, jeśli działają od lat. Jestem właścicielem firmy transportowej z siedzibą w Łodzi i już od jakiegoś czasu myślałem o ekspansji poza granice naszego kraju, ale o zasadach tworzenia spółek w Anglii nie wiedziałem nic. Dlatego skorzystałem z pomocy fachowców. To była dobra decyzja, bo poza kwestiami prawnymi związanymi z założeniem spółki, mogłem zapytać i uzyskać pomoc w niemalże każdej sprawie związanej z działalnością firmy. Polecam!

Janusz, logistyk z Łodzi
© 2010-2020 EUROCOMPANIES Sp. z o.o.