Masz pytania?


W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu!

Polski (PL)English (English)Pусский (Russian)Čeština (Czech)

GOTOWE SPÓŁKI

Chcesz założyć firmę ale brak Ci wiedzy i czasu? Dobrze trafiłeś! W swojej ofercie mamy tzw. "gotowe spółki". Są to utworzone wcześniej "czyste spółki", które nie prowadziły dotąd działalności gospodarczej. Wszelkie dane takich spółek są zmieniane bez pobierania przez nas dodatkowego wynagrodzenia. W rezultacie otrzymasz spółkę dokładnie dostosowaną do Twoich potrzeb.


W trakcie transferu zapewniamy także porady prawne oraz inne porady specjalistyczne. Członkowie naszego zespołu to wysoce wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Pomogą Ci przezwyciężyć wszelkie możliwe przeciwności oraz zapewnią fachowe porady na temat pojawiających się problemów.

Zapewniamy także dostosowywanie spółek do specjalistycznych form działalności, a także tworzenie spółek z wyższym kapitałem zakładowym.

Posiadamy także dostępne do sprzedaży "gotowe spółki" w wielu innych krajach. W niektórych sytuacjach (problemy ze zwrotem podatku VAT) o wiele bardziej wygodne jest prowadzenie działalności gospodarczej faktycznie ulokowanej w Polsce z innego kraju. W tym zakresie także oferujemy atrakcyjne ceny oraz inne usługi, takie jak obsługa księgowa.

Dostosujemy się do wymogów czasowych oraz do Twojej aktualnej sytuacji biznesowej.


 
© 2010-2020 EUROCOMPANIES Sp. z o.o.