Sprzedaż polskich spółek

Zarejestrowanych do VAT

Gwarancja bezproblemowej obsługi

  • Najszybsze rozpoczęcie

działalności gospodarczej

  • Spółki kilkuletnie
Header - Sprzedaż gotowych spółek polskich

Wsparcie dla każdego

zakładanie, sprzedaż i transfer spółek Jesteśmy międzynarodową firmą, zajmującą się zakładaniem, sprzedażą i transferami spółek na przykład w Polsce, Czechach, Bułgarii, Węgrzech i Słowacji.

uprawnienia do działania W ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia możesz nabyć uprawnienia do działania w imieniu Twojej sp. z o.o.

Sprzedaż gotowych spółek Gotowe spółki, które sprzedajemy nie prowadziły żadnej działalności, ale posiadają numery NIP, REGON, KRS.

Sprzedaż spółek VAT/UE Sprzedajemy również zagraniczne spółki zarejestrowane do VAT/UE z siedzibą w Czechach, na Słowacji, w Bułgarii oraz na Węgrzech.

Wirtualne biuro w Warszawie Prowadzimy również wirtualne biuro, możesz skorzystać z rejestracji siedziby między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Pradze, Brnie, Trzyńcu, Bratysławie, Budapeszcie i Sofii.

Pracownica Eurocompanies Chcemy, aby każdy klient przed podjęciem współpracy z naszą firmą miał pewność, że sprostamy wszelkim oczekiwaniom, dlatego gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę.

Przyjazny i profesjonalny personel do Państwa dyspozycji

Po kilku latach pracy w różnych salonach kosmetycznych postanowiłam otworzyć własny. Miałam już swoje stałe klientki, więc zależało mi na tym, żeby moja firma powstała jak najszybciej się da, bo wiadomo, że nie mogłam pozwolić, aby klientki przeszły do konkurencji, a w tej branży musimy być dostępne każdego dnia. Ważne były też fundusze, a lepszej oferty niż w EUROCOMPANIES nie znalazłam nigdzie. Katarzyna, właścicielka salonu kosmetycznego w Radomiu Katarzyna, właścicielka salonu kosmetycznego w Radomiu