Sprzedaż polskich spółek

Zarejestrowanych do VAT

Gwarancja bezproblemowej obsługi

  • Najszybsze rozpoczęcie

działalności gospodarczej

  • Spółki kilkuletnie
Header - Sprzedaż gotowych spółek polskich

Siedziba spółki | Eurocompanies

Siedziba spółki | Eurocompanies

Wirtualne biuro Warszawa


Mimo że wiele firm może funkcjonować bez fizycznego miejsca prowadzenia działalności, każda musi być gdzieś zarejestrowana. Właśnie w tym celu powstała nasza usługa, która powinna zainteresować w szczególności przedsiębiorstwa działające zdalnie i podmioty funkcjonujące bez potrzeby utrzymywania stałej siedziby.

Biuro wirtualne umieszczone w prestiżowym miejscu, takim jak centrum Warszawy (Śródmieście), zapewnia renomowany adres, który może służyć do wielu celów – od prezentacji na stronie internetowej, poprzez korespondencję, aż po rejestrację przedsiębiorstwa. Nasze wirtualne biuro świadczy także wiele dodatkowych usług, takich jak przekierowywanie poczty, dostęp do sal konferencyjnych czy wsparcie w kontaktach z klientem.

Korzyści z biura wirtualnego

Wybierając nasze wsparcie, przedsiębiorca zyskuje wiele korzyści. Jakich? Istotne są m.in. znaczące oszczędności finansowe. Brak konieczności wynajmowania i utrzymania tradycyjnej siedziby, zakupu wyposażenia i ponoszenia innych związanych z tym kosztów oznacza wprost oszczędności finansowe. Po drugie prestiż. Renomowany adres zlokalizowany w centrum stolicy podnosi rangę firmy w oczach jej klientów, budując solidny i wiarygodny wizerunek.

Dla wielu przedsiębiorców duże znaczenie ma też prywatność, na której zachowanie pozwala właśnie wirtualne biuro. Wynika to z faktu, że nawet bez wymogu wynajmowania stacjonarnej siedziby osoba prowadząca działalność może skorzystać z adresu innego niż domowy, nawet jeśli w rzeczywistości to mieszkanie jest jego centrum operacyjnym.

Dla kogo jest biuro wirtualne?


Nasza oferta jest atrakcyjna dla szerokiego grona przedsiębiorców. Szczególnie polecamy ją podmiotom, które mogą oszczędzić na standardowej siedzibie. Również firmy zagraniczne planujące rozpoczęcie działalności na terenie Polski powinny postrzegać wirtualne biuro na Śródmieściu w centrum Warszawie jako adres wyjątkowo wartościowy, który dobrze świadczy o danej marce.

Startupy na początku swojej drogi biznesowej, a także freelancerzy to kolejne grupy, które powinny traktować nasze rozwiązanie jako właściwe dla siebie. Dlaczego? Ponieważ pozwala im skupić się na realizacji własnych pomysłów i rozwijaniu biznesu bez konieczności martwienia się kwestiami związanymi z utrzymaniem biura, z którego korzystają w formie wirtualnego adresu.

Wirtualne biuro w Warszawie – wybierz swój pakiet


Udostępniamy pakiety skrojone na miarę różnych potrzeb i oczekiwań klientów – zachęcamy do zapoznania się z nimi.

MINI
To najlepsza propozycja dla freelancerów i jednoosobowych działalności. Gwarantuje podstawowe usługi, takie jak adres rejestracyjny i korespondencyjny oraz zawiadamianie o korespondencji.

BASIC
Pakiet BASIC jest kierowany do małych firm i start-upów. Obejmuje wszystko, co oferuje pakiet MINI, a dodatkowo umożliwia skanowanie korespondencji urzędowej do 20 stron na miesiąc. Sugerujemy go osobom i podmiotom, które w ramach usługi wirtualnego biura w centrum Warszawy (w Śródmieściu) potrzebują więcej niż tylko adresu do rejestracji.

ADDRESS
Rozwiązanie dobre dla przedsiębiorstw, które wymagają zaawansowanych usług korespondencyjnych. Ten pakiet daje dostęp do skanowania korespondencji urzędowej i biznesowej oraz wysyłkę oryginałów dokumentów na obszarze Polski. Usługa pozwoli Ci zautomatyzować zarządzanie korespondencją.

PRESTIGE
Najszerszy pakiet – PRESTIGE – skierowany jest do dużych firm i korporacji i zapewnia nieograniczone skanowanie korespondencji oraz dostęp do sali konferencyjnej na 4 godziny w miesiącu. To kompleksowa oferta dla przedsiębiorstw, które potrzebują pełnego pakietu usług wirtualnego biura pod renomowanym adresem w centrum stolicy.

Twoje wirtualne biuro w sercu Warszawy


Wybierając naszą ofertę, możesz mieć pewność, że Twoja formalna siedziba będzie umiejscowiona w strategicznym punkcie stolicy, bo w samym jej sercu, które jest też biznesowym centrum kraju. Z naszą pomocą Twoje biuro wirtualne stanie się efektywne, a marka zyska na prestiżu. Zajmiemy się obsługą korespondencji, klientów i organizacją miejsca na spotkania biznesowe. Zapraszamy do współpracy!

« powrót